המכשיר הפשוט הזה עוצר כלבים נובחים מעצבנים תוך שניות (ולחלוטין לא מזיק!)

סיכום: מכשיר חדש ולא מזיק עוצר נביחות כלבים, מידית. אתם בעלים לכלב רועש במיוחד? כדי לכם להתחיל לאמן אותם להפסיק לנבוח בזה הרגע. עכשיו זה קל ומהיר מאי פעם עם המכשיר המהפכני החדש הזה. הזמינו את BarXStop עכשיו ב50% הנחה ומשלוח חינם.

אתם גרים ליד כלב נובח מעצבן? אולי זה הכלב שלכם שנובח ולא מציית?

אתם יושבים בבית, מנסים להירגע, ואז זה מתחיל. הכלב של השכנים נובח. שוב…

כל הנביחות האלה מטריפות אתכם. הן מעירות אתכם בכל שעה. הבעלים לא עושים לגבי זה שום דבר. כבר שקלתם להזמין משטרה או אפילו לעבור דירה כי זה כבר עבר כל גבול…

אז, חדשות טובות, יש פתרון חדש ופשוט לכלבים נובחים!

מה זה?

קוראים לו BarXStop.

BarXStop משתמש בתדר אולטרסוני לא מזיק. רק כלבים מסוגלים לשמוע אותו. הוא עובד על כל הכלבים. הוא תופס את תשומת הלב שלהם, עוצר אותם מלריב ובאופן כללי מרגיע אותם.

כלבנים צבאיים משתמשים בו, כמו גם וטרינרים, שוטרים ואנשי משלוחים!

אנשים משתמשים בו לאימון כלבים לא צייתנים:

ככלי אימון, זה מושלם. הרעש האולטרסוני הלא מזיק עוצר מיד התנהגות רעה של הכלב!

הם עשו אותו קטן ונכנס לכיס ואפילו הוסיפו לו פנס LED מובנה. הוא מושלם להליכות בבקרים או לילות חשוכים בפארק. יש לו גם כפתור שמשתמש בתדרים שונים שכלבים לא אוהבים. תוכלו להשתמש בזה להרתיע כלבים לא רצויים או אגרסיביים ממכם, מכלבכם או מהשטח שלכם.

מאלפי כלבים משתמשים ב BarXStop לתקן התנהגות לא רצויה של כלבים. הוא עובד עם כל בעיות הכלבים שלכם. נביחות, אגרסיביות כלפי כלבים אחרים, חפירה בגינה, קפיצות על אנשים, הריסת הנעליים והספה שלכם, או כל דבר אחר שהכלב המשוגע שלכם עלול לעשות!

מה יכול לקרות אם אתן לכלב שלי להמשיך לנבוח?

הידעתם שבמדינות רבות יש חוקים שמתעסקים בתלונות על כלבים רועשים הכוללים קנסות כבדות (1000+ דולר) ואפילו מאסר (5-30 יום) לבעלים של כלבים מפריעים במיוחד? אם הנביחות ימשיכו, אחרי אזהרת בית המשפט, הכלב עלול להילקח ע”י הרשויות ועל הבעלים יאסר להחזיק אחד אחר…

אם אתם אוהבים את הכלב שלכם, אבל הם קצת עצבניים ואגרסיביים, אז זה אפילו חשוב עוד יותר שתאמנו אותם ותעצרו את ההתנהגות הזו כבר עכשיו.

למה? כי כיום במדינתנו המתוקנת, כל כלב שתוקף מישהו (אפילו סתם נשיכה ידידותית) יילקח מידית מבעליהם…

 

אבל כל הרעש על המכשיר מוצדק?

המכשיר הזה נמכר כמו לחמניות חמות מאז ההשקה שלו. הוא עד כדי כך פופולרי שהמלאי נגמר שוב ושוב. הביקורות המדהימות ופרסום מפה לאוזן וברשתות החברתיות מוכרים אותו יותר טוב מכל פרסומת בתשלום (שלא תרכו אפילו לעשות מרוב שאין בהן צורך).

BarXStop פיתח קהילת מעריצים חזקה ונלהבת. הנה מה שהיה לכמה מהם להגיד:

תודה לכם BarXStop, שיניתם את החיים שלנו. יש לנו טריאר שמאוד מגן על השטח שלו. הוא תמיד נובח על אנשים, כשהם דופקים בדלת, כשהם עוזבים, הולכים מול הבית שלנו. אבל עכשיו הוא הכלב המושלם, כמו שתמיד רצינו.

הגולדן רטריבר בן השנתיים שלי כל כך רועש ועקשן. ניסיתי את המכשיר כדי שתפסיק לנבוח על רכבים וכלבים אחרים מחוץ לחלון. היא אוהבת גם לרדוף אחרי חתולים, מכוניות וחיות אחרות כשאנחנו יוצאים להליכות. פשוט נדהמתי, הדבר הזה באמת נותן תוצאות. הנביחות והמרדפים נפסקו כמעט מיד, ווידאתי שפקדתי עליה להירגע ולתת לה פרס. עכשיו היא כבר מגיבה רק למילה עצמה. אי אפשר להמליץ על המכשיר הזה מספיק אם יש לכם בעיות כמו שהיו לי.

BarXStop הוא פשוט מתנה משמיים. הכלב שלי יילל כל כך חזק שלא יכולתי לדבר עם אף אחד כשיצאתי איתו להליכות. אחרי שהשתמשתי בזה, ההתנהגות שלו השתנת ממש מהר ועכשיו הוא מגיב רק מלראות את המכשיר יוצא מהכיס שלי. זה הפסיק לגמרי את היללות שלו ועוד כמה שטויות שהוא היה מנסה מפעם לפעם.

 

BarXStop שווה קנייה?

אחרי בדיקת המכשיר עם גזעי כלבים שונים, כל הצוות שלנו נדהם מכמה יעיל ולא מזיק הוא. הנה ההערכות הפנימיות שלנו ליתרונות והחסרונות שלו:

יתרונות:

  • עוצר ביעילות התנהגות אגרסיבית, נביחות ואיום על כלבים אחרים
  • מדהים לאימון הכלב להספיק התנהגות לא רצויה
  • 100% לא מזיק לכלל הכלבים
  • עובד על כל הגזעים
  • נמצא כרגע בהנחה

חסרונות:

  • לא נמכר בחנויות – נמכר רק באינטרנט

 

איך אפשר להשיג את BarXStop?

נורא פשוט. כרגע ניתן להשיג את BarXStop ב50% הנחה במחיר היכרות:

  1. הזמינו BarXStop מאתר האינטרנט של הספק.
  2. שפרו את ההתנהגות והנביחות של הכלב שלכם כבר עכשיו!

מבצע: עכשיו ב50% הנחה ומשלוח חינם לכל העולם!

לחצו כאן לממש את 50% ההנחה והמשלוח החינם על ה BarXStop שלכם >>>